fbpx

Kontakta oss.

Du är alltid välkommen att kontakta oss med frågor om allt från konkreta uppdrag till praktikplatser. Ring oss eller mejla oss hello@vnn.se så hittar vi tid för ett första samtal.

Axel Nilsson

Head of Digital

axel@vnn.se
+46 730 48 04 90

Henrik Westdahl

PR-specialist

henrik@vnn.se
+46 708 33 78 92

Kasper Dudzik

Photographer

kasper@vnn.se
+46 705 70 91 70

Karin Ahlgren

PR-specialist

karin@vnn.se
+46 704 89 65 52‬

Klara Gradin

Content Manager

klara@vnn.se
+46 736 78 08 72

Magnus Gillberg

Creative Director

magnus@vnn.se
+46 709 32 83 78

Michael Nilsson

Editor

michael@vnn.se
+46 708 28 74 12

Per Turestedt

Head of Strategy

per@vnn.se
+46 709 16 16 60

Peter Johnsson

CEO

peter@vnn.se
+46 708 33 78 91

Kontakta oss

6 + 6 =

Besöksadresser

Malmö

Kalendegatan 10E
Telefon: 040-6306401

Stockholm

Kindstugatan 1
Telefon: 0708-337891

Alingsås

Kristineholmsvägen 26A
Telefon: 0709-161660

Växjö

Bäckgatan 12
Telefon: 0730-480490

Postadress

Value not Noise AB
Box 6061
400 60 Göteborg