fbpx

Kontakta oss.

Du är alltid välkommen att kontakta oss med frågor om allt från konkreta uppdrag till praktikplatser. Ring oss eller mejla oss hello@vnn.se så hittar vi tid för ett första samtal.

Peter Johnsson
CEO

peter@vnn.se
+46 708 33 78 91

Charlotte Lundqvist
Head of Content

charlotte@vnn.se
+46 769 43 07 84

Frida Roijer
Editor

frida@vnn.se
+46 703 22 50 42

Per Turestedt
Head of Strategy

per@vnn.se
+46 709 16 16 60

Axel Nilsson
Head of Digital

axel@vnn.se
+46 730 48 04 90

Christin Persson
Content Manager

christin@vnn.se
+46 732 00 84 28

Michael Nilsson
Editor

michael@vnn.se
+46 708 28 74 12

Kasper Dudzik

Photographer

kasper@vnn.se
+46 705 70 91 70

Magnus Gillberg
Creative Director

magnus@vnn.se
+46 709 32 83 78

Erlend Malmer
Digital Content Manager

erlend@vnn.se
+46 703 05 85 51

Kontakta oss

4 + 13 =

Besöksadresser

Malmö

Kalendegatan 10E
Telefon: 040-6306401

Stockholm

Kindstugatan 1
Telefon: 0708-337891

Alingsås

Kristineholmsvägen 26A
Telefon: 0709-161660

Växjö

Bäckgatan 12
Telefon: 0730-480490

Postadress

Value not Noise AB
Box 6061
400 60 Göteborg