Vi som jobbar på Value not Noise

VILL DU VETA MER?

Är du nyfiken vilka vi är och hur vi jobbar på Value Not Noise?
Slå oss gärna en signal eller kom förbi något av våra kontor över en fika.

Charlotte Lundqvist

Head of Content
+46 769 43 07 84
charlotte@vnn.se

Axel Nilsson

Head of Digital
+46 730 48 04 90
axel@vnn.se

Per Turestedt

Head of Strategy
+46 709 16 16 60
per@vnn.se

Peter Johnsson

Editor and Owner
+46 708 33 78 91
peter@vnn.se

Kasper Dudzik

Photographer and Owner
+46 705 70 91 70
kasper@vnn.se

Anna Bolander

Project Manager
+46 708 33 78 92
anna@vnn.se

Christin Persson

Content Manager
0732-008428
christin@vnn.se

Magnus Gillberg

Creative Director
+46 709 32 83 78
magnus@vnn.se

Michael Nilsson

Editor
+46 708 28 74 12
michael@vnn.se

Oscar Hjelmstedt

Copywriter
+46 701 56 03 60
oscar@vnn.se

Frida Roijer

Editor
0703-225042
frida@vnn.se