Vi som jobbar på Value not Noise

VILL DU VETA MER?

Är du nyfiken vilka vi är och hur vi jobbar på Value Not Noise?
Slå oss gärna en signal eller kom förbi något av våra kontor över en fika.

Peter Johnsson

Vd
+46 708 33 78 91
peter@vnn.se

Charlotte Lundqvist

Content Manager
+46 706 22 16 00
charlotte@vnn.se

Per Turestedt

Strateg
+46 709 16 16 60
per@vnn.se

Anna Bolander

Projektledare
+46 708 33 78 92
anna@vnn.se

Kasper Dudzik

Fotograf
+46 705 70 91 70
kasper@vnn.se

Magnus Gillberg

Creative Director
+46 709 32 83 78
magnus@vnn.se

Axel Nilsson

Digital konsult och projektledare
+46 730 48 04 90
axel@vnn.se

Michael Nilsson

Redaktör
+46 708 28 74 12
michael@vnn.se

Oscar Hjelmstedt

Copywriter
+46 701 56 03 60
oscar@vnn.se

Christin Persson

Content Manager
(Börjar 1 november 2018)
christin@vnn.se